Stort skab af forkromet og hvidlakeret metal med 10 moduler, heraf to med vitrinelåger, to med høje skuffer, fire med nedfældige låger og to med opklappelige låger. H. 218, B. 101, D. 37 cm. Nøgle mangler. Brugsspor.
OBS: Køber står selv for håndtering ved udlevering, kræver to mand.
28776 | 3.600 DKK | 2023-06-28 19:29 |
35662 | 3.400 DKK | 2023-06-28 18:34 |
10502 | 3.200 DKK | 2023-06-28 16:29 |
3.000 DKK | Startpris |