134068. Fritz Haller/USM Haller: Skab af forkromet og lakeret metal på hjul

Skab af forkromet og hvidlakeret metal, front med et rum og en nedfældig låge. H. 43,5, B. 72, D. 38 cm. Nøgle mangler. Brugsspor og overfladisk snavs.

Varenr 134068

28 Juni 2023 19:38

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

292281.400 DKK2023-06-28 19:36
296321.300 DKK2023-06-28 19:36
15002700 DKK2023-06-28 19:32
10502600 DKK2023-06-28 16:30
35662450 DKK2023-06-25 16:24
28776400 DKK2023-06-25 14:41
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms