Skab af forkromet og hvidlakeret metal, front med et rum og en nedfældig låge. H. 43,5, B. 72, D. 38 cm. Nøgle mangler. Brugsspor og overfladisk snavs.
29228 | 1.400 DKK | 2023-06-28 19:36 |
29632 | 1.300 DKK | 2023-06-28 19:36 |
15002 | 700 DKK | 2023-06-28 19:32 |
10502 | 600 DKK | 2023-06-28 16:30 |
35662 | 450 DKK | 2023-06-25 16:24 |
28776 | 400 DKK | 2023-06-25 14:41 |
400 DKK | Startpris |