Spisebord af finéret og massiv palisander med udtræk. Kannelerede ben. Fremstillet hos Cado med plaketter herfra. H. 71, L. 150, B. 105 cm. Hertil to tillægsplader á 60 cm. Med sammenklappelig sarg. Brugsslitage og nogle mærker.
13813 | 1.900 DKK | 2023-07-05 12:17 |
34021 | 1.800 DKK | 2023-07-05 19:38 |
1.500 DKK | Startpris |