Fremstillet hos Fritz Hansen ca. 1940'erne. Med mærkat under sædet. SH. 47 cm. Fremstår med brugsspor, skrammer og ridser. (4)
34297 | 600 DKK | 2023-07-05 19:38 |
16282 | 550 DKK | 2023-07-05 12:05 |
36061 | 500 DKK | 2023-07-04 07:37 |
20118 | 450 DKK | 2023-06-30 10:58 |
18657 | 400 DKK | 2023-06-28 21:28 |
400 DKK | Startpris |