Med to klapper, skuffe og fin garngemme i flet. 57 x 64/117, H: 60 cm
Plade med sprækker i samlinger. Skal efterlimes og spændes. Brugsspor og enkelte afslag samt der mangler den ene knop i skuffe, hvori der er tegnet med tusch. Bordet har brug for en restaurering.
26554 | 2.000 DKK | 2023-07-05 19:38 |
19022 | 1.900 DKK | 2023-07-05 19:39 |
21749 | 1.400 DKK | 2023-07-04 11:52 |
18363 | 1.300 DKK | 2023-07-02 10:37 |
KONTAKT | 1.200 DKK | 2023-06-29 18:04 |
26376 | 1.100 DKK | 2023-06-28 20:24 |
1.000 DKK | Startpris |