134655. Dansk møbelproducent: Lænestol med skammel, 1950'erne (2)

Lænestol samt skammel betrukket med lyst uld, skråtstillede firesidede ben af massiv teak. Lænestol H. 72, B. 85, D. 80 cm. SH 42 cm. Skammel H. 35, diam. 50 cm. Brugsspor og mindre pletter, lænestol med slitage på ryggens bagside ved top.

Varenr 134655

5 Juli 2023 19:43

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

35138600 DKK2023-07-04 14:22
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms