Søjleben. Diam. 65 cm, H. 61 cm.
Brugsspor, plet på pladen.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
27225 | 325 DKK | 2023-07-12 10:42 |
34510 | 300 DKK | 2023-07-12 09:28 |
33826 | 175 DKK | 2023-07-06 18:17 |
150 DKK | Startpris |