Balusterformet søjleben. Diam. 65, H. 69 cm.
Brugsspor, småridser, lille afslag på pladekant.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
27584 | 600 DKK | 2023-07-11 21:21 |
36998 | 550 DKK | 2023-07-12 08:29 |
34510 | 325 DKK | 2023-07-11 16:26 |
33826 | 300 DKK | 2023-07-06 18:33 |
300 DKK | Startpris |