135184. Italiensk design: Sofabord af gul og hvid plast. 1970erne

Rund plade på sokkel af tre ringe af hvid og gul plast- Diam. 110 cm, H. 45 cm.
Købt i København i 1970erne.
Alm. brugsspor, overfladiske ridser i pladen.

Varenr 135184
Udvalgt

2 August 2023 19:34

Vurdering 4000-5000 DKK

MA4.000 DKK2023-08-02 10:44
274934.000 DKK2023-08-02 14:11
366402.800 DKK2023-07-25 22:44
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms