Rund plade på sokkel af tre ringe af hvid og gul plast- Diam. 110 cm, H. 45 cm.
Købt i København i 1970erne.
Alm. brugsspor, overfladiske ridser i pladen.
MA | 4.000 DKK | 2023-08-02 10:44 |
27493 | 4.000 DKK | 2023-08-02 14:11 |
36640 | 2.800 DKK | 2023-07-25 22:44 |
2.600 DKK | Startpris |