Dybe underskabe på sokler samt to overskabe. Teakfinerede med bøgetræ indvendigt.
H. 66/116, B. 100 cm, D. 32/47 cm.
Brugsspor, småskrammer, overdelene med ridser på toppen, mindre finerafslag på overkanten i siden af en underdel.