Fire Myre'stole med skaller af formbøjet hvidlakeret krydsfinér, stel af forkromet stårør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor og nogle mærker/afskalninger.
36965 | 1.900 DKK | 2023-08-14 21:46 |
33336 | 1.800 DKK | 2023-08-11 17:01 |
29089 | 1.600 DKK | 2023-08-13 19:52 |
1.500 DKK | Startpris |