To høje reoler, underskab med en låge samt lavere reol.
Høje reoler: H. 196, B. 70, D. 30,5 cm.
Lav reol: H. 128,5 cm.
Skab: H. 67 cm, B. 70, D. 43 cm.
Nøgle mangler
Alm. brugsspor