Et par reoler af finéret teak med flytbare hylder, opsat på ben af massiv teak, H. 160, B. 122, D. 26 cm. Fremstillet hos C. M. Madsen for FDB. Brugsspor.
31498 | 8.500 DKK | 2023-08-16 19:10 |
27863 | 8.000 DKK | 2023-08-13 19:16 |
30186 | 6.500 DKK | 2023-08-10 19:34 |
34262 | 6.000 DKK | 2023-08-10 16:18 |
AZ81128 | 5.500 DKK | 2023-08-10 15:37 |
37647 | 4.600 DKK | 2023-08-10 11:46 |
26376 | 4.400 DKK | 2023-08-10 08:14 |
2.600 DKK | Startpris |