Daybed med ramme af finéret teak, runde tilspidsede ben af massiv teak, opklappelig ryg og sædehynde betrukket med stribet uld. Fremstillet hos Getama med brændestempel herfra. L. 205 cm. Brugsspor, betræk med pletter.
23279 | 3.200 DKK | 2023-08-12 20:18 |
35199 | 3.000 DKK | 2023-08-16 04:24 |
19507 | 2.600 DKK | 2023-08-10 20:36 |
2.600 DKK | Startpris |