Spillebord med drejelig og opklappelig plade af finéret, lakeret bøgetræ, stel af massiv bøgetræ. Hængsler af mesing. H. 61, L. 89, B. 60-120 cm. Brugsspor.
35816 | 800 DKK | 2023-08-16 12:19 |
38391 | 750 DKK | 2023-08-16 10:46 |
500 DKK | Startpris |