Lille skrivebord med stel af bøgetræ, plade og skuffekassette af finéret teak. H. 72, L. 100, D. 60 cm. Brugsspor.
30744 | 1.000 DKK | 2023-08-23 10:20 |
24622 | 950 DKK | 2023-08-23 16:53 |
33637 | 850 DKK | 2023-08-23 09:01 |
800 DKK | Startpris |