Folkestol af massiv, lakeret bøgetræ, sæde med flettet papirgarn. Fremstillet hos FDB. SH 44 cm. Brugsspor og nogle mærker, lak med brugsslitage.
20118 | 900 DKK | 2023-08-23 19:27 |
DBER | 850 DKK | 2023-08-23 17:13 |
800 DKK | Startpris |