136371. Dansk møbelproducent: Sofabord af teak og eg, 1950'erne

Rektangulært/rundt sofabord med plade af finéret teaktræ med to klapper, stel af massiv eg. H. 55, B. 55, L./diam. 108 cm. Brugsspor, plade med mærker/skjolder.

Varenr 136371

23 August 2023 19:40

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

LUNDGAARD600 DKK2023-08-20 21:38
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms