Spisebord med Superellipse plade af finéret ahorn, shakerstel af aluminium. H. 70, L. 180, B. 120 cm. Fremstillet hos Fritz Hansen. Plade med brugsslitage og mærker.
SIRWOODY | 1.500 DKK | 2023-08-21 12:22 |
KONTAKTDE | 1.400 DKK | 2023-08-17 15:03 |
1.400 DKK | Startpris |