134679. Søren Nissen & Ebbe Gehl for FM Furniture: Skrivebord af egetræ og wengé

Skrivebord af finéret egetæ, den ene side med kassette med hyldeinddeling, sokkel af finéret wengé, løst hvilende rektangulær plade med ben af massiv tapsamlet egetræ. H. 71, L. 195, B. 65 cm. Brugsspor. Soklens bagside med afslag på wengé-finér, bordplade med slitage/skjolder.

Varenr 134679

23 August 2023 19:32

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms