3. Empire afsætningsbord af mahogni, 19. årh.s begyndelse

Top med to klapper, sarg med en skuffe. H. 70, L. 80, B. 51-92 cm. Aldersrelaterede brugsspor.

Varenr 134686

22 August 2023 19:31

Vurdering 1000 DKK

Netauktion den 22. august 2023,

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms