8. Bodil Damgaard: Uden titel

Olie på plade, 30 x 42 cm U/R

Varenr 137597

31 August 2023 15:35

Vurdering 1500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Til fordel for Læger uden grænser i Ukraine,

OBS: KUN eftersyn og udlevering i Galleri Krebsen i København.

Alle værker på denne auktion er doneret af kunstnerne og alle indtægter går ubeskåret til Læger uden grænser i Ukraine.

NB!! Alle værker på auktionen er udstillet i Galleri Krebsen, Studiestræde 17A, København og kan ses 29/8-31/8 kl. 13-16.

Afhentning ligeledes i Galleri Krebsen d. 31/8 til kl. 17, 1/9 kl. 16-18, 2. og 3./9 kl.10-12.
Betaling via hjemmesiden eller mobilepay ved afhentning.