Piedestalskab af mahogni, front med buet dør flankeret af halvsøjler med kapitæler, herover en konkav skuffe. H. 144, B. 63, D. 43 cm. En nøgle samt en løs bundliste medfølger. Aldersrelateret slitage og nogle finérafslag.
24443 | 1.200 DKK | 2023-08-29 19:29 |
22275 | 1.100 DKK | 2023-08-24 22:23 |
1.000 DKK | Startpris |