2. Piedestalskab af mahogni, 19. årh.s sidste halvdel

Piedestalskab af mahogni, front med buet dør flankeret af halvsøjler med kapitæler, herover en konkav skuffe. H. 144, B. 63, D. 43 cm. En nøgle samt en løs bundliste medfølger. Aldersrelateret slitage og nogle finérafslag.

Varenr 136815

29 August 2023 19:31

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.200 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

244431.200 DKK2023-08-29 19:29
222751.100 DKK2023-08-24 22:23
 1.000 DKK Startpris

Netauktion den 29. august 2023,

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms