Et sæt på syv stole af rødlakeret bøgetræ, udskåret i form af bambus. Heraf to armstole. Sæder betrukket med stof. H. 92 cm. SH 47 cm. Bemærk: Nuanceforskelle samt forskelligt stof. En stol med manglende midtersprosse. Brugsslitage.
16282 | 1.000 DKK | 2023-08-29 19:24 |
22370 | 950 DKK | 2023-08-28 20:44 |
900 DKK | Startpris |