4. Tantalus af eg med messingbeslag, tre karafler af slebet glas. Midten af det 19. Årh.

Medfølger tre plaketter af stemplet engelsk sølv med sherry, port, whisky i kæde.
H. 32 cm B. 33 D. 13 cm
Medfølgende nøgle.

Varenr 136896
vt6

29 August 2023 19:31

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.300 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

372501.300 DKK2023-08-29 17:34
251681.200 DKK2023-08-27 15:04
308321.100 DKK2023-08-26 10:08
200481.000 DKK2023-08-23 02:00
 1.000 DKK Startpris

Netauktion den 29. august 2023,

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms