Olie på masonit. Sign. I.V. 51 x 30 cm (57 x 36 cm).
35772 | 2.600 DKK | 2023-08-27 14:36 |
37095 | 2.400 DKK | 2023-08-25 20:46 |
2.000 DKK | Startpris |