Rund plade på sokkel af tre ringe af hvid og gul plast- Diam. 110 cm, H. 45 cm.
Købt i København i 1970erne.
Alm. brugsspor, overfladiske ridser i pladen.
27493 | 3.200 DKK | 2023-08-30 19:32 |
280 | 3.000 DKK | 2023-08-30 19:31 |
2.600 DKK | Startpris |