Rundt spisebord af finéret og massiv mahogni, plade med udtræk. H. 71, diam. 120 cm. Hertil tre tillægsplader á 50 cm., den ene med sarg. Fremstillet hos Omann Junior, model 55. Brugsspor og nogle mærker.
36671 | 2.000 DKK | 2023-08-30 19:43 |
38589 | 1.900 DKK | 2023-08-30 19:42 |
22370 | 800 DKK | 2023-08-30 18:58 |
38456 | 750 DKK | 2023-08-26 20:21 |
750 DKK | Startpris |