Øreklapstol betrukket med sort læder, ben af massiv nøddetræ. Fremstillet hos Fredericia Stolefabrik. Brugsspor/patina, armlæn med lette krakeleringer.
38393 | 4.200 DKK | 2023-08-30 19:41 |
26554 | 4.000 DKK | 2023-08-30 19:28 |
40 | 3.800 DKK | 2023-08-30 15:37 |
29089 | 3.000 DKK | 2023-08-27 13:51 |
3.000 DKK | Startpris |