137302. Børge Mogensen (1914-1972) for Søborg Møbelfabrik: Sekretær af teak

Sekretær af finéret teaktræ, front med fire skuffer og nedfældelig klap, bag hvilken skriveindretning med skuffer og rum. H. 124, B. 100, D. 46 cm. Nøgle medfølger. Brugsspor, skriveplade med lille brændemærke indvendigt.

Varenr 137302

30 August 2023 19:49

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms