Chatol af egetræ, front med låger og skuffer. Dateret med messingtal 1776. Skruer mangler i låge. Nøgler medfølger. H 115 cm, D 56 cm, B 117 cm. Tørrevner mm.
34577 | 950 DKK | 2023-09-04 22:45 |
29047 | 900 DKK | 2023-08-31 09:57 |
400 DKK | Startpris |