137774. Arne Wahl Iversen: skrivebord af palisander.

H. 73 cm, L. 144 cm, D. 73 cm.

Ridser, afslag og mærker. Vandskade i finér

Varenr 137774
Udvalgt

6 September 2023 19:34

Vurdering 6000-8000 DKK

185034.600 DKK2023-09-06 19:31
342774.400 DKK2023-09-04 15:58
367504.200 DKK2023-09-03 22:44
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms