H. 73 cm, L. 144 cm, D. 73 cm.
Ridser, afslag og mærker. Vandskade i finér
18503 | 4.600 DKK | 2023-09-06 19:31 |
34277 | 4.400 DKK | 2023-09-04 15:58 |
36750 | 4.200 DKK | 2023-09-03 22:44 |
4.000 DKK | Startpris |