138153. Kai Winding: Vitrineskab af egetræ (2)

To-delt sakb af finéret eg, underdel på høje ben, front med fem skuffer, overdel med to vitrinedøre, bag hvilke hylder. H. 186, B. 100, D. 25-35 cm. Nøgler mangler. Ben med finérafskalninger.

Varenr 138153

6 September 2023 19:41

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 6.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

7886.000 DKK2023-09-06 19:39
174945.500 DKK2023-09-06 19:39
342973.600 DKK2023-09-06 19:35
263763.200 DKK2023-09-06 19:31
260172.800 DKK2023-09-06 19:09
323752.400 DKK2023-09-04 20:00
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms