To-delt sakb af finéret eg, underdel på høje ben, front med fem skuffer, overdel med to vitrinedøre, bag hvilke hylder. H. 186, B. 100, D. 25-35 cm. Nøgler mangler. Ben med finérafskalninger.
788 | 6.000 DKK | 2023-09-06 19:39 |
17494 | 5.500 DKK | 2023-09-06 19:39 |
34297 | 3.600 DKK | 2023-09-06 19:35 |
26376 | 3.200 DKK | 2023-09-06 19:31 |
26017 | 2.800 DKK | 2023-09-06 19:09 |
32375 | 2.400 DKK | 2023-09-04 20:00 |
2.000 DKK | Startpris |