Fire Myre'stole med skaller af formbøjet hvidlakeret krydsfinér, stel af forkromet stårør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor og nogle mærker/afskalninger.
35322 | 1.700 DKK | 2023-09-03 22:35 |
20118 | 1.600 DKK | 2023-09-06 11:13 |
1.500 DKK | Startpris |