Oliemaleri (dubleret), signeret bagpå RSC. Rammemål 22x20 cm.
ALBAEK | 2.600 DKK | 2023-10-05 14:56 |
5949 | 2.400 DKK | 2023-10-05 18:30 |
33229 | 1.900 DKK | 2023-10-05 15:47 |
1.000 DKK | Startpris |