Portræt af kvinde i forgyldt træramme, rammemål 21x17,5 cm, portræt af mand dateret 1792 i messingramme 17,5x14 cm og portræt af kvinde i messingramme 17,5x14 cm. (3)
1566 | 1.200 DKK | 2023-10-05 18:41 |
33229 | 1.100 DKK | 2023-10-05 15:51 |
X3ETNC | 950 DKK | 2023-10-02 17:30 |
33010 | 900 DKK | 2023-10-01 21:22 |
800 DKK | Startpris |