Skriveklap med tre større skuffer under og tre mindre skuffer over klappen, front og sider med udskårne figurer mm. Skuffegrebene integreret i udskæringerne. 20. årh.
B. 100, D. 50, H. 124 cm.
38963 | 650 DKK | 2023-09-12 15:33 |
22370 | 600 DKK | 2023-09-11 19:39 |
600 DKK | Startpris |