136882. Vicenti: Fransk kaminur af forgyldt bronze, 19. årh.s sidste halvdel

Kaminur af bronze støbt med siddende herre, akantus og blomster, hvidemaljeret urskive med sorte romertal. Urværk stemplet Vincenti. H. 44, B. 41 cm. Optræksnøgle og pendul mangler, pendul med defekt stand.

Varenr 136882

12 September 2023 19:41

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 650 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

JOAN650 DKK2023-09-07 11:36
 650 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms