137256. Nicholas Cammillieri (1762-1860): Skibsportræt af sejlkskib i høj sø udfor Sardinien, akvarel, blæk og hvidt på papir, 1841

Sign. Cammillieri. Betegnet "Brig Forster of Hartlepool, L. M. Learon Minster, off Sardinia, 29, 1851". Monteret i sølvramme. 53,5 x 66,5 cm.

Varenr 137256
m7

12 September 2023 19:44

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms