Skrivebord af finéret og massiv teak, front med fire skuffer, bagside med rum og nedfældig klap. H. 73, L. 130, D. 70 cm. Nøgle mangler. Brugsslitage og nogle finérafslag.
27776 | 1.700 DKK | 2023-09-13 19:33 |
34277 | 1.600 DKK | 2023-09-11 12:22 |
LUNDGAARD | 1.500 DKK | 2023-09-11 10:59 |
1.500 DKK | Startpris |