Skaller af formspændt brunlakeret krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Faste rygge. Brugsslitage.
38032 | 4.000 DKK | 2023-09-13 19:36 |
26554 | 3.800 DKK | 2023-09-13 10:48 |
20118 | 3.200 DKK | 2023-09-13 08:27 |
35322 | 3.000 DKK | 2023-09-11 08:52 |
LUNDGAARD | 2.400 DKK | 2023-09-11 11:00 |
2.000 DKK | Startpris |