138683. Et par sideborde, fineret valnød og sortlakerede ben, Art Decó form. 20. årh. (2)

H. 61 cm. Diam. 49 cm. Mindre finerskader.

Varenr 138683

13 September 2023 19:41

Vurdering 2000 DKK

320342.800 DKK2023-09-13 19:38
342972.600 DKK2023-09-13 19:39
389891.800 DKK2023-09-13 19:37
JIMPS1.000 DKK2023-09-12 21:04
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms