Fire 7'er-stole med skaller af formspændt hvidlakeret krydsfinér med forsidepolstring af blå Hallingsdal uld, stel af forkromedet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor, uld med nogle pletter. En stol med en manglende sko.
38032 | 2.600 DKK | 2023-09-13 19:38 |
26554 | 2.400 DKK | 2023-09-13 10:48 |
35322 | 1.700 DKK | 2023-09-11 08:52 |
LUNDGAARD | 1.600 DKK | 2023-09-11 11:01 |
1.500 DKK | Startpris |