Foldbare havemøbler af teak og malet metal. Samling bestående af Bord, bænk, to stole, to armstol. Brugsspor og patinering. Udført for Ilva med plaketter af metal herfra. Bænk L. 110 cm. Stole H. 102 B. 46 SH. Bord H. 75 L. 130 D. 80 cm. Brugsslitage og patina.
33418 | 3.800 DKK | 2023-09-13 19:35 |
36087 | 3.600 DKK | 2023-09-13 19:34 |
32486 | 2.800 DKK | 2023-09-13 19:31 |
26816 | 2.200 DKK | 2023-09-12 19:04 |
1.500 DKK | Startpris |