Chatol af af mahogni, front med tre høje og en smal skuffer samt cylinderformet klap, bag hvilken udtrækkelig skriveplade, låge, skuffer og rum. H. 125, B. 108, D. 58 cm. Nøgle mangler. Brugsslitage og finérafslag.
19171 | 2.200 DKK | 2023-09-18 22:57 |
CARL23 | 2.000 DKK | 2023-09-19 14:27 |
800 DKK | Startpris |