Olie på masonit. Sign. I.V. 51 x 30 cm (57 x 36 cm).
10502 | 2.600 DKK | 2023-09-18 05:22 |
20761 | 2.400 DKK | 2023-09-14 10:56 |
2.000 DKK | Startpris |