139184. Hans J. Wegner (1914-2007) for Andreas Tuck: Serveringsvogn af eg

Serveringsvogn af massivt og finéret egetræ. Fremstillet hos Andreas Tuck med brændestempel herfra i bunden. H. 62, L. 73, B. 48 cm. Brugsspor.

Varenr 139184

20 September 2023 19:37

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 2.400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

329052.400 DKK2023-09-20 19:35
50302.200 DKK2023-09-20 19:15
392542.000 DKK2023-09-20 18:57
279301.700 DKK2023-09-20 16:23
201181.600 DKK2023-09-20 09:48
FREDERIKSB1.500 DKK2023-09-20 07:59
265541.400 DKK2023-09-20 07:44
28661.300 DKK2023-09-19 12:39
380981.200 DKK2023-09-19 10:40
259321.100 DKK2023-09-14 09:26
237731.000 DKK2023-09-13 22:16
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms