139604. Dansk møbelproducent: Skænk fineret med palisander

Front med fire skydelåger bag hvilke hylder og bakker. H 84 cm, D 50 cm, L 240 cm. Brugsspor.

Varenr 139604

20 September 2023 19:31

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 8.500 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 10000-12000 DKK

138138.500 DKK2023-09-20 10:37
342778.000 DKK2023-09-18 12:42
 8.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms