To moduler, heraf et med to finérede skydedøre og et med nedfældig 'flettet' klap, H. 42, B. 80, D. 38 cm., et modul med nedfældig 'flettet' klap, H. 52, B. 80, D. 38 cm., et modul med fire skuffer, H. 25, B. 80, D. 30 cm., 19 hylder med bøjler af messing, B. 80 cm. samt 10 ophængslister, L. 97-150 cm. Brugsspor og nogle mærker. En nøgle medfølger.
37139 | 3.600 DKK | 2023-09-20 19:28 |
31613 | 3.400 DKK | 2023-09-20 19:05 |
31089 | 3.200 DKK | 2023-09-20 18:38 |
3.000 DKK | Startpris |