139463. Poul Cadovius: 'System Royal' reolsystem af teak (33)

To moduler, heraf et med to finérede skydedøre og et med nedfældig 'flettet' klap, H. 42, B. 80, D. 38 cm., et modul med nedfældig 'flettet' klap, H. 52, B. 80, D. 38 cm., et modul med fire skuffer, H. 25, B. 80, D. 30 cm., 19 hylder med bøjler af messing, B. 80 cm. samt 10 ophængslister, L. 97-150 cm. Brugsspor og nogle mærker. En nøgle medfølger.

Varenr 139463

20 September 2023 19:32

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 3.600 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

371393.600 DKK2023-09-20 19:28
316133.400 DKK2023-09-20 19:05
310893.200 DKK2023-09-20 18:38
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms