20. århundredes begyndelse. L ca 115 cm. Brugsspor. (3)
221 | 800 DKK | 2023-09-26 19:04 |
18663 | 750 DKK | 2023-09-26 19:42 |
35322 | 650 DKK | 2023-09-26 11:32 |
22275 | 650 DKK | 2023-09-26 17:45 |
500 DKK | Startpris |